Відгуки про нас

Відгуки | Отзывы

Сергій

Їхали з Вами з Буковеля. Дуже комфортний автобус, ввічливий водій. Дякуємо за приємну поїздку!

Відгуки | Отзывы | ZORBUS

Lovely just what I was looking for. Thanks to the author for taking his time on this one. Look at my site; Heel Lifts and Shoe Lifts

Василь

Їздив на Спринтері 10м. В Прагу. Комфортний транспорт, ввічниливий водій.

Галина

адреси автовокзалу чи звідки ідуть марштури на сайті ніде не вказано

адміністратор

Олена ,ви не розмовляли зі мною,не бронювали в мене нічого(можливо ви усно домовлялись з моіми працівниками ).Це рейсовий автобус-на сайті прописано розклад автобусів на стаціонарних маршрутах.Якщо в мене ви замовите пасажирські перевезення на замовлення,то вам буде виділена окрема машина (мінівен на 8 пасажирів до Микуличина буде коштувати 560 грн,а не стільки скільки ви заплатили ).Якщо ви хочете мені ще щось написати,пишіть на електронну пошту -більше вашу переписку не буду відтворювати.З найкращими побажаннями і веселих свят.
 

Елена

В ответ могу Вам написать, у Вас написано- перевозка маршутками, о том что это рейсовый автобус Вы не сообщали. Стоимость была до Микуличина не 24грн.как Вы пишите, а 35грн. Я готова и больше заплатить за сервис и комфорт- для этого звонила заранее и бронировала, т.к. ехала первый раз и с маленьким ребенком (про предоплату Вы ничего не говорили). Водителя чётко и понятно попросили ( не одна я, а ёще молодые люди) остановить не возле частного дома, а в центре села Микуличин на автовокзале, а он остановил на первой остановке ( водитель рейсового автобуса- с Ваших слов)- я думаю ехал он не впервый раз по этому маршруту. У вас на сайте написано - "Тому наше першечергове завдання стати найкращими у наданні високоякісних, комфортних, доступних послуг, які називаються “пасажирські перевезення на замовлення." Желаю Вам, чтобы Ваши слова соответствовали действительности.

адміністратор

Добрий день.
Нарахунок вашого відгуку Олена- ви їхали 14.12.2014р. маршруткою Івано-Франківськ -Поляниця(Буковель)-це рейсовий автобус,це не таксі.Ціна проїзду в рейсовому автобусі до Микуличина складає 24 грн з пасажира,а в режимі таксі 70-100 грн(як домовитесь),але при цьому вам забронювали місце -усно(ви не робили передоплату)- вам пішли назустріч:ви не стояли в черзі на автовокзалі з дитиною,не проходили зайвих 350 метрів до каси, і саме головне ви мали сидяче місце,а ті люди ,які не встигли купити білети,залишились чекати наступного автобуса(ну вибачте що місце в кінці автобуса).Ідем далі-нарахунок,що водій не знає де автовокзал-не правда,а правда така:кожен турист хоче ,щоб йому зупинились майже біля бази,на яку він їде відпочивати(це не передбачено ,це на розсуд водія і ваше прохання ),і кожен турист питає водія де знаходиться його база відпочинку(він не зобовязаний це знати)-і так цілий день......А нарахунок великої кількості пасажирів-всі хочуть їхати,в автобус ніхто нікого не заштовхує.
Тому вам краще їздити на таксі.Вибачте за принесені вам незручності.Веселого Нового Року. 

Елена

Отзыв негативный. Сегодня 14.12.2014г.имела возможность ехать с водителем Тарасом, автобус из Ивано-Франковска до Буковели. Созванивались заранее ёще из Киева, обговорили, то что буду ехать с маленьким ребенком (2 года)- нам сказали не переживайте будет место, довезем с комфортом. В итоге- место было, но в самом конце автобуса, людей было море- заняты были и стоячие места, + по дороге водитель останавливался и набирал людей- забито было по-полной. Я ехалв до Микуличина, попросила остановить в центре на автовокзали, со мной вышли ещё 3 человека. В итоги у женщины мы узнади, что нас не там высадили, мы начали опять загружатся в автобус - я с маленьким ребенком еле влезла - сидячего места не было уже, молодые люди с чемоданами висели на двери.А водитель нам ответил- а я там знаю где эта остановка аытовокзал ( это человек который занимается постоянно перевозками в этом направлении) Вот так мы наконец-то доехали до нужного нам места. Впечатление о поездке осталось очень плохое, водитель хам и не следит з комфортом в автобусе для людей, а набирает новый и новый заработок. Не рекомендую.

бизнес план автомойки

Увлекаетесь бизнесом и постоянно наблюдаете за всеми изменениями? В таком случае статья готовые бизнес планы как раз для вас

Excellent

Hey! I’m really happy with the company's passenger traffic. I would like to thank the owner for providing us the best service. Anyway, I would like to make an advance booking next time. Kindly update more details about that. snore stop Thanks.

Яна

Хочемо висловити величезну подяку Вашій Компанії!
Дякуємо Святославу за організацію трансферу Івано-Франківськ-Буковель! Окреме спасибі Івану, який довіз нашу немаленьку компанію із 27 чоловік! Будемо й надалі звертатися до Вас! Всім рекомендуємо!Бажаємо Вам успіхів!

Щиро дякуємо, студентська організація ESTIEM

Константин

Заказывали трансфер Ивано-Франковск - Ясиня, на 10 чел.,и обратно. Остались очень довольны сервисом. Автобус подан вовремя. Спасибо Андрею, Ивану, Святославу...

адміністратор

пишіть  запитання  на   електронну  адресу, а  не   у    "ВІДГУКАХ"

Надія

Добрий день. Я б хотіла дізнатися про обслуговування весіль, яка вартість автобуса MERCEDES Sprinter кількістю до 15-20 чоловік. І чи можна замовити на декілька годин (максимум 3 год)?

Ірина

найближчим часом зателефонуємо

адміністратор

200 грн
тел.0509165042

Ірина

хочу забронювати 4 місця з Івано-Франковська до с.Татарів на 12-10 24 липня та назад 28 липня 4 місця на 15-59з с.Татарів до Івано-Франківська. Порахуте вартість та надайье координати та гарантії.Дякую

stroitelstvo-remont

Огромное спасибо, как я могу Вас отблагодарить?

________________________
http://stroitelstvo-remont.net/ | форум строительство и ремонт

оля

у вас є автобус на 30 місць,на екскурсію в Закарпаття?

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ

Дуже вдоволені тим, що скористалися послугами цієї компанії пасажирських перевезень. Вдячні власникові та людині, що була водієм на OPEL VIVARO. Завдяки їм, нам вдалось об'їздити три області, та більш ніж 7 обласних центрів за три доби, вклавшись у всі строки.
Дякуємо та радимо Вас для всіх! )

Максим

Яка ціна трансферу на Буковель з Франківську?

Елена

Какая стоимость билета Ивано-Франковск-Буковель (6час.15минут.) и как можно забронировать места?

Наталя

Яким чином можна внести аванс за бронювання місць в автобусі до Буковелю? Дякую

Марія

А яка ціна білету до Поляниці?

адміністратор

 
Адміністрація компанії бронює квитки на маршрутні автобуси тільки при переводі коштів рівноцінних ціні білетів  на рахунок фірми і купляє білети ,тим самим забезпечуючи пасажирів місцями.   Андрій ,Василь,Тарас  та  ін..  –це є працівники компанії,які можуть забронювати місця усно-по телефону ,але без будь –яких гарантій місця в автобусі( бувають варіанти, коли шофера усно по домовленості бронюють місця,а пасажири не приходять-тоді хто має вибачатись).
Тому проплачуйте попередньо кошти за квитки-і гарантовано будете забезпечені місцем в маршрутці.
Вітаю всіх з наступаючим Старим Новим Роком.
 

Катерина

Бронювали телефоном у Андрія чотири місця з Івано-франківська до Буковеля на 31 грудня 12" на 6.15 ранку. На місці зясувалося, що місць є тільки 2, бо цей Андрій забув подзвонити водієві і повідомити того, що у нього бронювали 4 місця. Дзвонили два рази. Водій сказав, що він не винен, запропонував двом людям стояти чи якось біля нього сісти. Навіть не вибачився. Андрій не брав трубки взагалі. Може це комусь видається дрібнецею, але в 6.15 ранку залишитися на морозі не дуже весело. І в будь-якому разі, якщо ви пропонуєте послугу, то на неї розраховують. І навіть якщо вже трапився такий момент, можна хоча би вибачитись елементарно. Не розумію, чому в нашій країні так важко людям визнавати свою провину хоча би, я вже не кажу робити належним чином свою справу? ну да - це янукович все, азаров і оппозиція винуваті, що люди не можуть розібратися зі своїми пасажирами у своєму автобусі.

адміністратор

 
 
Дана рубрика створена для відтворення інформації про позитивні чи негативні враження від компанії,на більшості сайтів такої рубрики “ відгуки” немає.Нас цікавить ваша думка про нашу роботу.
Тому прошу замовників перевезень-машина заброньована в тому випадку за Вами,якщо внесений АВАНС—це стосується  відгуку написаного ВІКТОРІЄЮ (представницею туристичної фірми)-які не внесли аванс за машину(тобто вони її не забронювали) і 11 днів робили наказ по школі для відрядження дітей на екскурсію(якщо він робиться за один день).Вважаю даний відгук не доречний.
Бажаю всім гарного НОВОГО РОКУ    та      прекрасних   Різдвяних свят.

Вікторія

Щодо "не підведе" - дуже сумніваюся.
Хотіли замовити транспорт і домовлялися зазделегідь, але за п'ять днів до приїзду Святослав каже, що автобусу нема. Начебто ми довго робили документи. Так, отримання нами документів від клієнтів дещо затягнулось, але існують же нормальні ділові відносини, в яких можна дзвонити і уточняти.
Залишилося неприємне враження.

оксана

замовляли мерседес спрінтер 20 з івано_франківська до буковеля приємно вражені обслуговуванням дуже дякую

Додати відгук

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

К-сть місць 21
Ціна

до 100км - 1700 грн

до 200км - 2100 грн

більше 200км - 10.50 грн/км

К-сть місць 36
Ціна

до 100км - 2900 грн

до 200км - 3800 грн

більше 200км - 19,00 грн/км

К-сть місць 18
Ціна

до 100км - 1700 грн

до 200км - 2100 грн

більше 200км - 10,50 грн/км

К-сть місць 28
Ціна

до 100км - 2400 грн

до 200км - 3000 грн

більше 200км - 15,00 грн/км

К-сть місць 21
Ціна

до 100км - 1800 грн

до 200км - 2200 грн

більше 200км - 11,00 грн/км

К-сть місць 21
Ціна

до 100км - 1800 грн

до 200км - 2200 грн

більше 200км - 11,00 грн/км

К-сть місць 35
Ціна

до 100км - 2900 грн

до 200км - 3800 грн

більше 200км - 19,00 грн/км

К-сть місць 23
Ціна

до 100км - 1800 грн

до 200км - 2300 грн

більше 200км - 11.50 грн/км

К-сть місць 21
Ціна

до 100км - 1800 грн

до 200км - 2200 грн

більше 200км - 11.0 грн/км

К-сть місць 8
Ціна

до 100км - 900 грн

до 200км - 1100грн

більше 200км - 5,50грн/км